Links

Plaats Naam Link Blad
  Drenthe algemeen    
  Drents Archief https://www.drentsarchief.nl  
  Geheugen van Drenthe https://www.geheugenvandrenthe.nl  
  Dorpshistorie Drenthe https://www.dorpshistorie.nl  
       
  Drenthe genealogie    
  Alle Drenten http://alledrenten.nl  
  Genealogie Drenthe van Piet en Willeke Molema-Smitshoek http://www.familiemolema.nl/drweb.htm  
  Stambomen Zuid-Oost Drenthe http://www.stambomen-zodrenthe.nl  
  Sjoa Drenthe https://sjoa-drenthe.nl  
  Database Hoogeveen van  John de Goede http://home.kpn.nl/goede017/  
       
       
  Historische verenigingen Drenthe    
  Drentse Historische Vereniging https://drentsehistorischevereniging.nl Waardeel
  Drents Prehistorische Vereniging https://www.dpv.nu De Spieker
Annen Historische Vereniging Annen https://annentoen.nl Toen
Assen Asser Historische Vereniging https://www.ahvassen.nl Asser Historisch Tijdschrift
Beilen Historische Vereniging Beilen https://historiebeilen.nl Historische Vereniging Beilen
Borger Stichting Harm Tiesing – Historisch genootschap voor de regio Borger http://www.stichtingharmtiesing.nl  
Coevorden Historische vereniging Coevorden https://historischcoevorden.nl De Ganseveer
De Wijk-Koekange Historische Vereniging De Wijk-Koekange http://historiedewijkkoekange.nl ’t Olde Karspel
Diever Historische Vereniging Gemeente Diever http://www.gemeentediever.nl Opraekelen
Donderen Werkgroep Oud Donderen https://www.donderen.nl/  
Eelde Historische Vereniging "Ol Eel" (Eelde) https://www.oleel.nl Kontakt
Ekehaar De Broekstreek (Amen, Ekehaar, Geelbroek, Eleveld, Eldersloo) http://www.debroekstreek.eu  
Emmen Historische Vereniging Zuidoost Drenthe https://hvzod.org Kroniek
Gasselte Historische Vereniging der Gemeente Gasselte https://www.archief-optspoor.nl  
Gieten Historische Vereniging Gemeente Gieten http://www.historischevereniginggieten.nl Ons Erfdeel
Grollo Old Grol https://www.oldgrol.nl  
Hoogeveen Historische Kring Hoogeveen https://www.historischekringhoogeveen.nl De Veenmol
Klazienaveen Historisch Klazienaveen http://www.historischklazienaveen.nl  
Meppel Stichting Oud Meppel https://www.oudmeppel.nl Oud Meppel
Nieuw-Buinen Historische Vereninging Nieuw-Buinen / Buinerveen https://www.histver-nbb.nl De Buuner
Nieuw-Weerdinge Historisch Nieuw-Weerdinge http://www.historisch-nieuw-weerdinge.nl  
Norg Historische Vereniging Norch (Norg) https://www.historischnorch.nl De Boerhoorn
Nijeveen Historische Verenging Nijeveen https://www.historischeverenigingnijeveen.nl Diekproat
Odoorn-Exloo Historische Vereniging Carspel Oderen (Odoorn) https://hvcarspeloderen.nl Spitwa(a)rk
Oosterhesselen Historische Vereniging Klenckerheugte (Oosterhesselen) http://www.oosterhesselen.eu Klenckerheugte
Roden Historische Vereniging Roon (Roden) https://www.historischeverenigingroon.nl Roon
Roderwolde De Kleibosch (Roderwolde) https://www.dekleibosch.nl  
Rolde Rolder Historisch Gezelschap http://www.rhg-rolde.nl De Kloetschup
Ruinerwold Stichting Historie Ruinerwold https://www.historieruinerwold.nl Ons Ruinerwold
Schoonebeek Historische Vereniging Nei-Schoonebeek https://www.histvernei-schoonebeek.nl  
Schoonoord Stichting Historisch Schoonoord en Omstreken http://www.alleschoonoorders.nl en http://schoonoordnet.nl/ Aold Skonnerd
Smilde Historische Vereniging De Smilde https://www.desmilde.nl Levend Verleden
Sleen Stichting Streekeigen Sleen https://www.streekeigensleen.nl/home/ Oes Eigen Streek
Vledderveen Werkgroep Historisch Vledderveen https://vledderveendrenthe.nl/  
Vries Historische Vereniging "Oud Vries" https://www.oudvries.nl Cronieck
Westerbork Historische Vereniging Westerbork https://www.historischeverenigingwesterbork.nl Fragmenten
Zuidlaren Historische Vereniging Gemeente Zuidlaren http://www.hvgz.nl De Zeven Brinken
Zuidwolde Oudheidskamer Zuidwolde https://www.oudheidkamerzuidwolde.nl Mandiêlig
Zweeloo Historische Verenging Zweeloo http://www.historischeverenigingzweeloo.org Oet ‘t Carspel Sweel